Sopot

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
5 500 PLN
Powierzchnia
100 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
1

ATUTY:
* działające w wynajmie
* 5 min. od Monte Casino
* słoneczne mieszkanie
* 5 min.Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego

MIESZKANIE:
Przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie. Znajduje się na pierwszym piętrze ponad stuletniego domu.
Po generalnym remoncie, znajdziemy w nim 5 pokoi i 2 łazienki, aneks kuchenny oraz przedpokój.

BUDYNEK:
Mieszkanie znajduje się w urokliwej kamienicy z 1907 roku, która stoi na działce o powierzchni 768m2, mieszkanie posiada w niej 49% udziałów użytkowania wieczystego.

Na terenie działki znajduje się miejsce parkingowe.


LOKALIZACJA:
Sopot Górny - 15 minutowy spacer dzieli to miejsce od plaży, a w ciągu 5 minut można znaleźć się na dworcu i na Monciaku, gdzie wszystkie atrakcje kurortu czekają na mieszkańców i turystów.

  • Numer oferty: 55/5026/OMW
  • : Wielopoziomowe
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 265
  • Gaz: Tak
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Basen, Restauracja, Park, Plac zabaw, Sklep, Fitnes, Las, Morze, Uczelnia, Komenda policji, Apteka, Szkoła, Przedszkole, Bar, Przychodnia lekarska, Kościół, Kort tenisowy, Bank
  • Komunikacja: Kolej, Kolejka podmiejska, Trolejbus, Autostrada, Autobus
  • Ciepła woda: Piec gazowy
Karina Kokłowska

Karina Kokłowska

Starszy Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).