Gdańsk, Przymorze, ul. Jagiellońska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 700 PLN
Powierzchnia
38 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Mieszkanie przy ul. Jagiellońskiej. Nieruchomość znajduję się w najbardziej pożądanej lokalizacji przez studentów tj. Przymorze. Bliskość komunikacji miejskiej, lokali usługowo-handlowych, szkół wyższych to jedne z wielu atutów tej nieruchomości.

MIESZKANIE:
Lokal znajduje się na drugim piętrze. Mieszkanie jest nowocześnie urządzone, przestronne i jasne.
W skład 38m2 wchodzi:
- dwa pokoje,
- łazienka
- kuchnia

BUDYNEK:
Dziesięciopiętrowy blok został zbudowany w latach 70' XX wieku. Stan techniczny bardzo dobry. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem. W bloku znajduje się winda. Miejsca postojowe dostępne przed budynkiem.

LOKALIZACJA:
W najbliższej okolicy:
- supermarket E.Leclerc
- Decathlon
- apteka Gemini
- Dom Medyczny Jagiellońska
- Biedronka
- bary oraz restauracje
- Centrum handlowe Alfa
- Uniwersytet Gdański
- Olivia Business Centre

Serdecznie polecam nieruchomość i zapraszam na prezentacje!

  • Dostępne w okolicy: Uczelnia, Sklep, Przychodnia lekarska, Bazarek, Apteka, Gimnazjum, Żłobek, Kościół, Hala sportowa, Komenda policji, Bar, Park, Szpital, Plac zabaw, Morze, Centrum handlowe, Restauracja, Przedszkole, Szkoła, Fitnes, Basen, Bank
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Tramwaj, PKS, Autobus
Martyna Chojnowska

Martyna Chojnowska

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).