ESTATIC to lider jakości wśród biur nieruchomości działających na Pomorzu. Firmę tworzą doświadczeni agenci z wieloletnim doświadczeniem których głównym celem jest skuteczna praca dla osób ceniących sobie indywidualne podejście, profesjonalizm oraz bezpieczeństwo ich majątku.

Łukasz Wydrowski

Właścicielem biura jest Łukasz Wydrowski – doświadczony pośrednik, który w ciągu wielu lat swojej pracy stał się jednym z najskuteczniejszych i najczęściej polecanych specjalistów w Polsce. Entuzjasta indywidualnej pracy z klientem, profesjonalista, ekspert w dziedzinie obrotu nieruchomości.

Przeprowadził w swojej karierze ponad 200 udanych transakcji  kupna-sprzedaży nieruchomości na kwotę łączną ponad 100 mln zł w tym dziesiątki zrealizowanych ekspresowo w terminie nie dłuższym niż 30 dni. Posiada kompletną wiedzę prawną oraz organizacyjną i wie jak ją stosować dla bezpieczeństwa stron transakcji. Obecnie poświęca się rozwojowi marki ESTATIC oraz pracy szkoleniowej wdrażając i zaszczepiając swoją filozofię agentom nieruchomości.

Obecnie dzięki wysiłkom naszego zespołu przeprowadzamy kilkanaście transakcji miesięcznie, a średnia wartość sprzedawanych przez nas nieruchomości wynosi ponad 400000zł.

Jesteśmy znani z naszej kultury, profesjonalizmu i najwyższej jakości pracy.

 

 

 

 

 

SPRAWDŹ co odróżnia nas od większości agencji nieruchomości? (kliknij, aby rozwinąć)

– Jako jedyne biuro w Trójmieście dajemy naszym klientom wiążącą „Gwarancję usług” określającą z góry jakie podejmiemy czynności, by uzyskać dla Ciebie najlepsze warunki transakcji
Sprzedajemy 100% nieruchomości powierzanych nam na wyłączność w trakcie trwania umowy
Pracujemy z określoną liczbą wyselekcjonowanych ofert, które są na bieżąco aktualizowane
Nie pracujemy jak biuro ogłoszeń, nie podpisujemy umów pośrednictwa ‘na ilość’
– Indywidualnie dostosowujemy plan działań do potrzeb i sytuacji życiowej Klienta
– Nasi agenci przechodzą cykliczne szkolenia, ich wiedza jest aktualna i kompletna
Pozytywne opinie klientów i wiele rekomendacji (dostępne m.in na portalu trojmiasto.pl)
Nie owijamy w bawełnę, nie obiecujemy ‘złotych gór’. Pracujemy rzetelnie i transparentnie.
– Cały proces od podpisania umowy pośrednictwa po wydanie nieruchomości nowemu właścicielowi nadzoruje jeden, ten sam agent. Oferty nie trafiają do zbiorczej bazy centralnej.
– Dokładnie analizujemy stan prawny każdej nieruchomości przed wystawieniem jej oferty w internecie.

Nasza praca nie kończy się na wstawieniu oferty do internetu i oczekiwaniu. Sesje fotograficzne nieruchomości, dni otwarte, współpraca z każdym biurem nieruchomości w Trójmieście, setki wykonywanych telefonów, akcje marketingowe i kolportażowe – to tylko niektóre z rzeczy, które wykonamy dla Ciebie. Wszelkie zlecenia realizujemy w pełni profesjonalnie i zgodnie z Kodeksem etyki zawodowej pośrednikówOferujemy innowacyjne i nieszablonowe rozwiązania, które mają na celu osiągnięcie oczekiwanego przez Ciebie sukcesu.  U nas nie ma czasu na puste obietnice.

>>Przeczytaj opinie naszych klientów<<

Umów się na bezpłatne spotkanie ze swoim doradcą.OTO NASZ ZESPÓŁ NAJLEPSZYCH AGENTÓW NIERUCHOMOŚCI:

Jarosław Masłowski

Dyrektor Zespołu / Ekspert ds. nieruchomości

Aneta Kalitiuk

Ekspert ds. Nieruchomości

Piotr Marcola

Doradca ds. Nieruchomości

Paweł Bielawa

Doradca ds. nieruchomości

Dominika Calik

Doradca ds. Nieruchomości

Monika Grygieńć

Doradca ds. Nieruchomości