Gwarancja Sprzedaży Nieruchomości

Zależy Tobie na szybkiej sprzedaży i najlepszej cenie?

Umawiają się z Tobą różni pośrednicy, którzy „mają już zdecydowanego klienta”, a ich jedyną ofertą dla Ciebie jest umowa „otwarta”, marnie wykonane zdjęcia i kolejne zdublowanie ogłoszenia w internecie?

Nie czekaj na cud! Powierz sprzedaż swojej nieruchomości profesjonalistom, którzy gwarantują 100% skuteczności.

ESTATIC to JEDYNE biuro w Trójmieście, którego agenci nie owijają w bawełnę i dają Ci prawdziwą Gwarancję Usług:


skuteczna sprzedaż nieruchomości

DOSKONALE PRZYGOTOWANA OFERTA

Mamy wszelkie narzędzia, by Twoja oferta stała się najlepszą i najbardziej konkurencyjną w swojej kategorii. Wiemy jak działa nowoczesny marketing. Nasz zespół to ludzie z wieloletnim doświadczeniem i setkami udanie przeprowadzonych transakcji na koncie. Działamy inaczej niż wszystkie biura nieruchomości. Nie skupiamy się na posiadaniu jak największej liczby ofert. Jesteśmy do bólu efektywni i skuteczni, dzięki innowacyjnemu systemowi indywidualnej obsługi. Teraz Ty też masz szansę się przekonać, jak działa #najskuteczniesze biuro nieruchomości!

 


sesja zdjęciowa nieruchomości

PROFESJONALNA SESJA ZDJĘCIOWA 

Jedno zdjęcie wyraża więcej niż 1000 słów. Na każdym kroku natrafiamy na reklamy różnych produktów. Zastanów się – co najczęściej przekonuje Cię do zainteresowania się daną rzeczą? Czy nie aby przekaz wizualny, który przykuwa Twoją uwagę? To samo tyczy się również nieruchomości. Jak ją pokażesz takie będziesz miał zainteresowanie potencjalnych kupujących. Od dobrze wykonanych zdjęć wszystko się zaczyna. Dlatego dla naszych klientów wykonujemy profesjonalne sesje zdjęciowe. zobacz galerię >>

 


wycena wartości nieruchomości WYCENA WARTOŚCI RYNKOWEJ

Drugim krokiem w skutecznej sprzedaży nieruchomości jest odpowiednio ustalona cena ofertowa. Czy wiesz, że w Trójmieście średni stosunek różnicy cen w ogłoszeniach do rzeczywistych kwot sprzedaży wynosi aż 28%? Właśnie to najczęściej jest powodem frustracji z powodu długotrwałego procesu 'sprzedawania'. Na bazie cen transakcyjnych, dokładnych algorytmów oraz naszego doświadczenia oszacujemy rynkową wartość Twojej nieruchomości i pomożemy ustalić odpowiednią cenę ofertową. Dzięki temu Twoja oferta będzie konkurencyjna i osiągnie ostatecznie lepszą cenę niż mieszkanie, dom lub działka sąsiada.


analiza stanu prawnego nieruchomości

ANALIZA STANU PRAWNEGO

Sprzedaż nieruchomości wymaga nie tylko wiedzy z zakresu marketingu. To skomplikowana czynność prawna, od której powodzenia często zależy majątek całego Twojego życia. Hipoteki, służebności, bonifikaty, dożywocia, spadki, przydziały – nie baw się z losem w kotka i myszkę. Jeszcze przed wystawieniem oferty Twojej nieruchomości przeanalizujemy jej stan prawny i sprawdzimy czy są jakieś przeszkody do jej sprzedaży. Jeśli takowe będą pomożemy Ci wszystko wyprostować. Dzięki temu będziesz miał pewność, że Twój majątek jest bezpieczny.

 


AKTYWNA PROMOCJA W INTERNECIE I SOCIAL MEDIA

Internet jest obecnie najbardziej wartościowym narzędziem do znalezienia klienta. Codziennie portale internetowe odwiedza kilkaset tysięcy osób poszukujących interesujących ich przedmiotów. Nasza praca nie kończy się tylko na wystawieniu oferty. Inwestujemy duże pieniądze w jej promowanie, by każdy, kto szuka nieruchomości w Twojej okolicy, zobaczył Twoje ogłoszenie.  Promujemy ją również w Social Media takich jak Facebook, Instagram, Twitter. To przekłada się na kilkunastokrotnie większą ilość potencjalnych klientów niż przy umowach zwykłych z kilkoma biurami, oraz (dzięki doświadczeniu naszych agentów) na cenę sprzedaży wyższą o średnio 5-7%!


współpraca z biurami nieruchomości

WSPÓŁPRACA Z INNYMI AGENCJAMI

Wybierając Estatic otwierasz dla siebie ogromny rynek klientów. Nie zamykamy się tylko na tych, których sami znajdziemy. Współpracujemy ze wszystkimi agencjami nieruchomości w Trójmieście, należymy do systemów wymiany ofert, udzielamy się branżowo. Twoją nieruchomość może oferować swoim klientom każdy agent każdej agencji na Pomorzu. PAMIĘTAJ: Jeśli masz umowy w pięciu biurach, ci pośrednicy nigdy nie udostępnią Twojej oferty innym zainteresowanym, bo to dla nich duże ryzyko. Dbaj o swój interes – nie zamykaj sobie świadomie drogi do sprzedaży na najlepszych dla siebie warunkach. 


WIZUALIZACJE 3D

Dobrze wykonany plan nieruchomości to jeden z kluczowych elementów oferty. Dla naszych klientów wykonujemy plan w 3D, by jak najlepiej pokazać potencjalnemu klientowi rozkład Twojej nieruchomości. Jeśli masz mieszkanie w stanie deweloperskim, lub do kapitalnego remontu, wykonamy również wizualizacje z projektem wykończonego wnętrza. zobacz przykłady>>


KRÓTKI OKRES UMOWY I 100% SKUTECZNOŚĆ

Jesteśmy tak pewni, że nasze działania przyniosą spodziewany efekt w postaci sprzedaży, że proponujemy współpracę na czas określony od 3-6msc. Ponosimy pełny koszt działań marketingowych, promocji w internecie, banerów itp. Ryzykujemy utratę tych zainwestowanych środków, dlatego maksymalnie dużo pracy wkładamy w obsługę Twojej nieruchomości. By uzyskać dla Ciebie najlepszą cenę nie pobieramy prowizji od kupującego. Nasza skuteczność wynosi 100%!

Średni czas sprzedaży mieszkania u nas to 17 dni; średni czas sprzedaży domu 63 dni


RAPORTY I ANALIZY

Znasz to uczucie, gdy zlecasz komuś wykonanie jakiejś czynności, po czym ta osoba znika i nie raczy nawet powiadomić, że w sumie, to nie ma żadnych postępów? Twój agent kontaktuje się z Tobą przynajmniej raz w tygodniu, przygotowuje raporty ze skuteczności promocji, przekazuje uwagi klientów i analizuje strategię sprzedaży Twojej nieruchomości. Nam nie zależy na podpisywaniu mnóstwa nieskutecznych zwykłych umów pośrednictwa, bo nie jesteśmy biurem ogłoszeń. Pracujemy dla Ciebie i przy Twoim udziale. Trafiłeś w dobre ręce.

 


najskuteczniejsze biuro nieruchomości SPRAWDZONE BIURO GODNE ZAUFANIA

Dzięki „Gwarancji Usług” dokładnie wiesz, czego możesz wymagać od swojego agenta, jakie działania są podejmowane, by sprzedać Twoją nieruchomość i jaki biuro przeznacza na to budżet. Masz własnego profesjonalnego agenta, który reprezentuje wyłącznie Twoje interesy. Twój agent działa z największym zaangażowaniem, by znaleźć klienta na Twoją nieruchomość. Co istotne, dzięki nam otwierasz się na współpracę z każdym biurem nieruchomości w Polsce. Naprawdę czujesz, że ktoś dla Ciebie pracuje, a Ty możesz spokojnie zająć się swoimi sprawami. Możemy śmiało stwierdzić, że nasze działania to Gwarancja Sprzedaży Nieruchomości. Potwierdzają to opinie naszych klientów!

                 Pamiętaj, że im więcej agentów zatrudnisz przy sprzedaży swojej nieruchomości, tym bardziej rozmywasz odpowiedzialność za efekt ich działań. Nie pozwól sobie na świadome zamknięcie się na klientów. To tak jakby Twoim dzieckiem opiekowało się na raz 10 opiekunek. Wtedy żadna nie zadba o niego tak, jak byś tego oczekiwał.

Jeśli okażesz zaufanie swojemu jednemu agentowi on zawsze stanie po Twojej stronie będzie bronił Twoich interesów. Agent z umową zwykłą nie będzie angażował się w sprzedaż Twojej nieruchomości. Ma również wiele innych, którym musi poświęcić swój czas. Twoja będzie tylko jedną z nich.

Wypełnij formularz kontaktowy i umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą.

Imię
Nazwisko
Telefon
E-mail
Co oferujesz?
W jakiej lokalizacji?
W jakiej cenie?
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).